rekreacyjna-akademia-kuraszkow.jpg

Akademia golfa

golfa.png [133 KB]

Brzeźno leży zaledwie 15 minut drogi od Kuraszkowa. Właśnie tam znajduje się przepięknie położone pole golfowe Gradi Golf Club wraz z dziewiętnastowiecznym zespołem parkowo-pałacowym. Jak podają źródła historyczne, sam budynek osadzony jest na fundamentach pochodzących z XVI lub XVII wieku, których fragmenty można odnaleźć jeszcze w podziemiach. Golfiści mają do dyspozycji dwa pola golfowe: 18-sto dołkowe oraz treningowe 6-dołkowe, które zostały zaprojektowane tak, aby spełniały wymagania zaawansowanych, ale były też wyzwaniem dla początkujących graczy. Goście mogą korzystać także z driving range oraz licznych miejsc do ćwiczeń krótkiej gry. 

Akademia Golfa

Akademia Golfa została stworzona z myślą o osobach chcących poznać historię oraz opanować podstawy tego sportu. Wykwalifikowany trener przybliży zasady, opowie o kulturze gry i zaprezentuje sprzęt. Będziesz mógł pod okiem fachowca dołączyć do elitarnej grupy osób uprawiających golfa. Nie musisz myśleć, jak się tam dostać - my Cię zawieziemy, a następnie odbierzemy i zaserwujemy pyszną kolację po kilkugodzinnych zmaganiach na polu. Ceny akademii zależą od ilości osób biorących w niej udział:

Ilość uczestników Cena /os.
4 250zł
5-6 200zł
7-9 150zł
  • minimalna ilość uczestników: 4 osoby
  • cena zawiera wypożyczenie sprzętu oraz opiekę instruktora
  • indywidualne wyceny dla większych grup

The 19th Hole Golf Club

Na pierwszym piętrze naszego hotelu został stworzony specjalny golfowy kącik - to idealne miejsce dla pasjonatów tego sportu. Znajdują się tutaj regały z wieloma książkami opisującymi historię i zasady gry w golfa oraz albumami ze zdjęciami i sylwetkami najwybitniejszych graczy. Na ścianach wiszą obrazy z golfem w roli głównej, stoi tu też wygodna sofa i dwa fotele, na których można się wygodnie rozsiąść, odpocząć i popijając orzeźwiającą lemoniadę, rozstrzygnąć wszelkie wątpliwości, jakie miały miejsce podczas gry na polu.

* Akademia dostępna po wcześniejszym umówieniu się

konie w grupie.png [422 KB]

Kontakt

Jesionowa 9
55-120 Kuraszków

tel. 71 310 10 24
mail recepcja@akademiakuraszkow.pl

Społecznościowe - linki

Logo restauracji San Thai